Biały

Propozycja dla miłośników zabudowy utrzymanej w jasnej kolorystyce! Białe parapety ceramiczne to doskonałe uzupełnienie starannie zagospodarowanej przestrzeni, które nadaje elewacji niepowtarzalnego poczucia czystości. Najbezpieczniejszym wizualnie tłem dla elementów klinkierowych tej barwy są możliwie najjaśniejsze ściany oraz okna, lecz sprawdzą się one także w roli przeciwwagi dla nieco ciemniejszych barw. Dużą zaletą tego modelu jest jego neutralność, która w dużej merze sprzyja kolorystycznym eksperymentom.

Biały parapet ceramiczny — prostota i przejrzystość

Z zależności od ogólnej kolorystyki budynku, białe szkliwo parapetu ceramicznego może pełnić rolę delikatnego uzupełnienia całej elewacji — podkreślając tym samym jej jasny, minimalistyczny charakter, charakterystyczny dla nowoczesnych projektów — jak i głównego punktu programu, który z miejsca przyciąga oko obserwatora. Jeszcze większa dowolność mamy w przypadku doboru barwy ram okiennych. Tego typu szkliwo świetnie komponuje się z praktycznie każdym odcieniem — począwszy od ram jasnych, poprzez ciemnobrązowe, grafitowe i czarne, aż po modele o barwie i fakturze naturalnego drewna.

Wbrew pozorom, uzyskanie szkliwa o satysfakcjonującym odcieniu bieli nie jest wcale rzeczą prostą. Dopracowany do perfekcji proces produkcyjny pozwala nam na stworzenie elementów o pożądanej barwie, która jednocześnie nie straci swoich pierwotnych właściwości z upływem czasu. Odpowiedni cykl produkcyjny skutecznie chroni płytki przed pękaniem w wyniku stałego narażenia na wpływ czynników zewnętrznych.

Parapety ceramiczne — klasyka w nowej odsłonie

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z kompletną ofertą parapetów ceramicznych. Jeśli biały nie leży w obszarze Twoich preferencji, koniecznie sprawdź pozostałe propozycje dostępne na naszej stronie internetowej. Jeśli natomiast masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, nie czekaj — nasi doradcy z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości!

białe_antracyt.jpg
białe_białe.jpg
białe_dąb_bagienny.jpg
białe_mahoń.jpg
białe_orzech.jpg
białe_złoty_dąb.jpg
Eleganckie parapety na pokolenia Eleganckie parapety na pokolenia

Kontakt z nami:

+48 91 3178 498 +48 510 105 377 biuro@ceramzet.pl

CeramZet
Dębostrów 49B 72-015 Police

Strona używa cookies Dowiedz się więcej