Ciemny brąz

Wykańczając elewację budynku warto postawić na rozwiązania, które okażą się satysfakcjonujące także w dłuższej perspektywie czasowej — zarówno jeśli chodzi o aspekt czysto techniczny, jak i szeroko pojętą warstwę wizualną. Płytki ceramiczne w kolorze ciemnego brązu, stanowiące jeden z głównych filarów naszej oferty, w udany sposób łączą obydwa wspomniane obszary, co czyni z nich doskonałą propozycję dla miłośników klasycznej myśli budowlanej, dla których równie ważny pozostaje aspekt typowo praktyczny.

 

Ciemny brąz — ceramiczne płytki parapetowe

Bez wątpienia jedną z największych zalet proponowanego odcienia jest jego uniwersalność. Ciemny brąz doskonale wkomponuje się w praktycznie każdą elewację o naturalnych, pastelowych barwach, zarówno w jasnej, jak i nieco głębszej odsłonie. Podobnie wygląda kwestia dopasowania modelu okien — tego typu parapety świetnie współgrają z ramami drewnianymi o różnych odcieniach, jednak atrakcyjne wizualnie połączenie stworzą również z modelami PVC, zarówno w białej, jak i grafitowej wersji.

Tym co w największym stopniu decyduje o unikalnym charakterze płytek ceramicznych z naszej oferty jest klasyczny proces wypalania, całkowicie zgodny z ponadczasową tradycją rzemieślniczą. W połączeniu z jedyną w swoim rodzaju gliną świętokrzyską pozwala to otrzymać produkt o nienagannych parametrach technicznych, zachowując jednocześnie niebywałe przywiązanie do szczegółu. Łatwy montaż, odporność na warunki atmosferyczne oraz wysoka trwałość, nawet w kontekście wieloletniego użytkowania — to tylko niektóre z długiej listy zalet parapetów z naszej oferty.

 

Postaw na ciemny brąz — klasyka w najlepszym wydaniu

Nie bez powodu płytki ceramiczne w kolorze ciemnego brązy są jednym z najczęstszych wyborów naszych klientów. Prawdziwie wszechstronny model, który doskonale wpisuje się w niezwykle szeroki zakres aranżacji i stylów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie naszej oferty nie wahaj się ani chwili — skontaktuj się z naszym biurem już teraz!

ciemny-braz-antracyt-min.jpg
ciemny-braz-biale-min.jpg
ciemny-braz-dab-baienny-min.jpg
ciemny-braz-mahon-min.jpg
ciemny-braz-orzech-min.jpg
ciemny-braz-zloty-dab-min.jpg
Eleganckie parapety na pokolenia Eleganckie parapety na pokolenia

Kontakt z nami:

+48 91 3178 498 +48 510 105 377 biuro@ceramzet.pl

CeramZet
Dębostrów 49B 72-015 Police

Strona używa cookies Dowiedz się więcej