Czarny

Dla jednych synonim subtelnej elegancji oraz ponadczasowego szyku, dla innych żelazna klasyka oraz pewny sposób na atrakcyjną wizualnie aranżację — bez względu na osobiste preferencje oraz panujące obecnie trendy faktem jest, że czarny praktycznie zawsze jest dobrym wyborem. Ten wariant parapetów ceramicznych jest jednocześnie opcją niezwykle uniwersalną, która sprawdzi się doskonale niezależnie od charakteru i kolorystyki elewacji, co znajduje odzwierciedlenie w niesłabnącej popularności tego modelu wśród klientów.

Parapety ceramiczne — płytki klinkierowe w kolorze czarnym

Nie bez powodu ten wariant kolorystyczny cieszy się rosnącym uznaniem wśród użytkowników. Czarny parapet klinkierowy doskonale wkomponuje się w elewację praktycznie w każdym stylu. Płytki tej barwy pasują zarówno do ścian utrzymanych w jasnej tonacji kolorystycznej — między innymi białych i beżowych, ale również siwych i pastelowych — jak i tych nieco ciemniejszych, w postaci grafitu, brązu czy też innych mocno nasyconych barw. Podobnie w przypadku ram okiennych — bez względu na stylistykę okna, modele z tej kategorii okazują się korzystnym wyborem.

Czarny nierzadko jest również postrzegany jako synonim trwałości, niezmiennej formy oraz pewnego oparcia — nie inaczej jest w przypadku płytek ceramicznych dostępnych w naszej ofercie. Wysokie walory użytkowe zdecydowanie idą tutaj w parze subtelną i elegancką warstwą wizualną. Dopracowany do perfekcji proces produkcyjny pozwala na uzyskanie elementów odpornych na długotrwałe oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak silne okresowe wahania temperatury, promienie UV oraz wilgoć, a nawet uszkodzenia mechaniczne.

Postaw na klasykę — zewnętrzne parapety klinkierowe!

Nie pozostaje nam tym samym nic innego, jak tylko zaprosić Cię do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty zewnętrznych parapetów klinkierowych — jeśli zainteresował Cię model w kolorze czarnym, koniecznie sprawdź również nasze pozostałe propozycje utrzymane w ciemnej tonacji. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

czarne_antracyt.jpg
czarne_białe.jpg
czarne_dąb_bagienny.jpg
czarne_mahoń.jpg
czarne_orzech.jpg
czarne_złoty_dąb.jpg
Eleganckie parapety na pokolenia Eleganckie parapety na pokolenia

Kontakt z nami:

+48 91 3178 498 +48 510 105 377 biuro@ceramzet.pl

CeramZet
Dębostrów 49B 72-015 Police

Strona używa cookies Dowiedz się więcej