Farby

Odpowiednie wykończenie to klucz do tego, by Twoja elewacja prezentowała się wprost doskonale — w końcu to detale zwykle decydują o ostatecznym wyglądzie całości. Farba do parapetu ceramicznego pozwoli Ci zadbać o schludny i spójny charakter wnęki okiennej. W naszej ofercie czeka na Ciebie obszerna gama odcieni odpowiadających wariantom kolorystycznym zewnętrznych modeli klinkierowych z naszego portfolio. Sprawdź nasze propozycje i ciesz się stylowym wykończeniem!

Farby do parapetów klinkierowych — wiele odcieni!

Dlaczego to takie ważne? Farba do parapetów zewnętrznych pozwoli Ci w łatwy sposób pokryć krawędzie płytek klinkierowych, co znacznie zwiększa estetykę całego parapetu. Standardowo boki te nie są pomalowane, gdyż zwyczajnie nie ma takiej potrzeby — widoczne są tylko krawędzie skrajnych płytek. Jeśli zależy Ci na możliwie najbardziej estetycznym wykończeniu ceramicznych elementów, trudno o lepszy wybór.

Farby do płytek ceramicznych nie tylko są niezwykle łatwe w użyciu, ale również bardzo trwałe — nie musisz martwić się konieczność corocznego odświeżania krawędzi. Są one również odporne na warunki panujące na dworze, w tym wilgoć oraz skrajne temperatury. Zewnętrzne parapety klinkierowe są stosunkowo łatwe do pomalowania — w większości przypadków wystarczy jedna bądź dwie warstwy barwnika. Pamiętaj o odpowiednim osuszeniu i odtłuszczeniu powierzchni, aby efekt był trwalszy.

Paleta kolorów pokrywa się z naszą kolekcją modeli klinkierowych — znajdziesz tutaj zarówno odcienie brązu i szarości, jak i czerń, grafit czy też zieleń. Farba do parapetu ceramicznego dostępna jest w opakowaniach o pojemności 100 ml. Do aplikacji wystarczy Ci zwykły pędzel lub niewielki wałek malarski.

Farby do boków płytek ceramicznych

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu — pełen zakres kolorów naszych zewnętrznych parapetów klinkierowych, a tym samym także farb do malowania ceramiki, znajdziesz w dedykowanej sekcji naszej strony internetowej. Zachęcamy również do zadawania pytań w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Eleganckie parapety na pokolenia Eleganckie parapety na pokolenia

Kontakt z nami:

+48 91 3178 498 +48 510 105 377 biuro@ceramzet.pl

CeramZet
Dębostrów 49B 72-015 Police

Strona używa cookies Dowiedz się więcej