Grafit

Uniwersalny odcień, który doskonale dopełni praktycznie każdy rodzaj elewacji. Nie bez powodu grafitowe parapety ceramiczne stanowią jeden z najpopularniejszych wyborów wśród klientów. Montaż płytek utrzymanych w tak ciemnej tonacji dodaje budynkom elegancji oraz wrażenia minimalizmu, tak cenionego ostatnimi czasy zarówno przez konsumentów, jak i projektantów oraz architektów. Skorzystaj z intuicyjnego konfiguratora dostępnego na naszej stronie internetowej, aby przekonać się jak omawiany model komponować się będzie z pozostałymi elementami fasady Twojego domu!

 

Parapety ceramiczne grafitowe — elegancja w najczystszym wydaniu!

Jak już wspomnieliśmy, jedną z największych zalet parapetów ceramicznych w kolorze grafit jest ich uniwersalność. Płytki o tej barwie świetnie współgrają z jasnymi ścianami — zarówno w wydaniu beżowym, szarym, jak i śnieżnobiałym — stanowiąc mocny akcent, niejako przełamujący w innym razie nieco monotonną kompozycję. Tworzą one także świetną kombinację z ciepłymi odcieniami brązu, co warto wziąć pod uwagę dobierając kolor ram okiennych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby nieco nagiąć zasady i eksperymentować z własnym zestawieniem barw — ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Nie mniej istotna pozostaje również kwestia wykonania płytek klinkierowych dostępnych w naszej ofercie. Dopracowany do perfekcji proces produkcji, obejmujący szkliwienie oraz wypalanie, w połączeniu z należytą kontrolą jakości pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów w zakresie odporności na czynniki zewnętrzne — mróz, opady oraz promienie słoneczne — oraz uszkodzenia mechaniczne.

 

Grafit — parapety ceramiczne dla Twojego domu!

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi wariantami parapetów ceramicznych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Jeśli natomiast masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie grafitowych płytek klinkierowych lub poszczególnych etapów transakcji, nie czekaj — skontaktuj się z nami, a nasi doradcy z chęcią udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji.

 

grafit-antracyt-min.jpg
grafit-bialy-min.jpg
grafit-dab_bagienny-min.jpg
grafit-mahon-min.jpg
grafit-orzech-min.jpg
grafit-zloty-dab-min.jpg
Eleganckie parapety na pokolenia Eleganckie parapety na pokolenia

Kontakt z nami:

+48 91 3178 498 +48 510 105 377 biuro@ceramzet.pl

CeramZet
Dębostrów 49B 72-015 Police

Strona używa cookies Dowiedz się więcej