Matowy ceglasty

Doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie klasyczne rozwiązania w swojej pierwotnej formie. Matowe parapety ceramiczne w kolorze ceglastym przywodzą na myśl klasyczne płytki klinkierowe, pozbawione żadnego barwienia. Elementy z tej kategorii to prawdziwa gratka dla tych, dla których naturalność w architekturze jest największą wartością. Prosta forma to również wyjątkowo duża swoboda aranżacyjna, co docenią nie tylko zawodowi projektanci, ale przede wszystkim użytkownicy. Przekonaj się!

Klinkier matowy ceglasty — parapet ceramiczny w klasycznej odsłonie

Matowe płytki w kolorze ceglastym to zdecydowanie najprostsza wersja ceramicznego parapetu zewnętrznego — nie znaczy to jednak wcale, że brakuje jej uroku. Przeciwnie, elementy tego rodzaju cieszą się dużą popularnością wśród miłośników tradycyjnych rozwiązań projektowych. Szczególnie dobrze sprawdzają się w towarzystwie innych materiałów utrzymanych w podobnej stylistyce, tworząc tym samym atrakcyjną i spójną wizualnie aranżację. Jest to również opcja stosunkowo uniwersalna, która świetnie współgra z praktycznie każdą kolorystyką elewacji.

Pomimo dość skromnej warstwy wizualnej, płytki z tej kategorii w niczym nie odstają pod względem parametrów czysto fizycznych. Mamy tutaj do czynienia z niezwykle korzystnym poziomem odporności na warunki atmosferyczne — przede wszystkim wilgoć oraz wahania temperatury, ale również promienie UV — co jest szczególnie istotne w przypadku elementów przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Dzięki temu masz pewność, że zakupione płytki posłużą Ci przez wiele kolejnych lat.

Matowe płytki ceramiczne w kolorze ceglastym

Zapraszamy jednocześnie do zapoznania się z kompletnym wymiarem naszej oferty parapetów ceramicznych, w której znajdziesz wariant ceglasty matowy, jak również cały zbiór innych propozycji kolorystycznych. Intuicyjny konfigurator pozwoli Ci natomiast na szybką wizualizację proponowanej kompozycji. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby uzyskać więcej informacji!

mat_antracyt.jpg
mat_biały.jpg
mat_dąb_bagienny.jpg
mat_machoń.jpg
mat_orzech.jpg
mat_złoty_dąb.jpg
Eleganckie parapety na pokolenia Eleganckie parapety na pokolenia

Kontakt z nami:

+48 91 3178 498 +48 510 105 377 biuro@ceramzet.pl

CeramZet
Dębostrów 49B 72-015 Police

Strona używa cookies Dowiedz się więcej