Kasztan

Propozycja dla miłośników klasycznych kompozycji, które od lat kuszą nas swoim ciepłem i przystępnością, jednocześnie stwarzając sporo okazji do zabawy utartą momentami konwencją. Parapety ceramiczne w kolorze Kasztan to doskonała propozycja dla domów utrzymanych w tradycyjnym stylu, zarówno w kwestii kolorystyki, jak i samej budowy. Jest to zarazem wariant stosunkowo uniwersalny, który stwarza nam dość duże pole do popisu w zakresie aranżacji przestrzeni.

 

Zewnętrzne parapety ceramiczne — Kasztan

Kolor kasztanowy świetnie komponuje się pozostałymi odcieniami brązu, zarówno tymi, które utrzymane są w nieco ciemniejszej tonacji — a nawet bardzo ciemnej, jak mahoń czy heban — jak i z barwami jaśniejszymi, jak beże i pastele, i bardziej intensywnymi, które wpadają w tony złocisto-rude. Naturalnie brąz nie jest tutaj jedyną opcją. Doskonale sprawdzi się także połącznie z każdą inną barwą pastelową — płytki te fantastycznie współgrają z odcieniem mięty, wrzosu czy delikatnego błękitu.. Możliwości są naprawdę nieograniczone!

W kwestii wykonania mamy tutaj do czynienia z poziomem jakości przywiązania do detalu, znanym z pozostałych wariantów dostępnych w naszej ofercie. Wysoka wytrzymałość na pęknięcia i zarysowania jest zasługą tradycyjnego procesu produkcyjnego — to właśnie on pozwala nam zadbać o najwyższą jakość każdej pojedynczej płytki. Odporność na duże wahania temperatury jest natomiast kluczowa w kontekście użytku na zewnątrz, szczególnie w odniesieniu do naszego klimatu. Dodatkową zaletą jest stosunkowo niska chłonność wilgoci.

 

Kasztanowe parapety ceramiczne — klasyka w najlepszej odsłonie!

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat parapetów ceramicznych w kolorze Kasztan, a także pozostałych artykułów dostępnych w naszej ofercie, koniecznie sprawdź pozostałe zakładki na naszej stronie internetowej. Jeśli natomiast masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie płytek klinkierowych, nie czekaj — skontaktuj się z naszym biurem, a nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

kasztan-antracyt-min.jpg
kasztan-biale-min.jpg
kasztan-dab_bagienny-min.jpg
kasztan-mahon-min.jpg
kasztan-orzech-min.jpg
kasztan-zloty_dab-min.jpg
Eleganckie parapety na pokolenia Eleganckie parapety na pokolenia

Kontakt z nami:

+48 91 3178 498 +48 510 105 377 biuro@ceramzet.pl

CeramZet
Dębostrów 49B 72-015 Police

Strona używa cookies Dowiedz się więcej